Endüstriyel Kapı Sistemleri

kapı değil sanat yapıyoruz

İnoba Grup olarak öncelik verdiğimiz bir kaç şey var. Öncelik sağlamlık. İkincisi ise estetik. Amacımız sadece bir kapı yapmak değil. Hem fonksiyonel hem de harika görünmesidir.

Seksiyonel Kapı Sistemleri

500 mm ve 610 mm’lik sandviç seksiyonlardan oluşmaktadır. Yay kırılma ve halat kopma emniyet sistemi standarttır. Pinomatik alt dokunmatik sistem, emniyet fotoseli ve radar takılabilmektedir. Tüm imalatlarda minimum 20.000 açma kapama hedefine uygun materyallar kullanılmaktadır. 

Otomatik Kepenk Sistemleri

Endüstriyel kepenk motorları en yüksek güvenlik seviyesinde kullanılmaktadır. Ayrıca paraşüt sistemi ve optik sensör gibi emniyet sistemi bağlama imkanı vermektedir.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Genel olarak yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duyulmamaktadır. Kapı, geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Fotoselli kapı, cam kapılara da uygulanabilme özelliğininin yanı sıra daha fazla aliminyum profilden imal edilen kapılara uygulanmaktadır.

Hızlı Branda Kapı Sistemleri

Endüstriyel hızlı PVC kapı motorları, pratik ve çok yönlü uygulama yönlerine uygunluk göstermesi adına elektronik limit switch ile donatılmıştır. İnvertör hızı kontrol eder ve böylece sistemin verimliliği optimize edilir.

Hermatik Kapı Sistemleri

Sızdırmazlık ihtiyacı olan amaliyathane labaratuvar ve hatta
kayıt stüdyoları gibi spesifik uygulama alanları olan hermatik kapılar, duvar
ve zemin üzerine tam temasla kapanır ve hava sızdırmazlık ihtiyacını karşılar.
Hermatik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi
toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomik bir yapı içerisindedir.

Döner Kapı Sistemleri

Otomatik döner kapılar fonksiyonellik ve estetik açıdan mimari bir yapının prestijini aynı zamanda kullanımını etkileyen en önemli ürünlerden biridir. Otomatik döner kapıların manuel döner kapılardan farklı giriş ve çıkışlarda bulunan radarlar  sayesinde bir motor mekanizmasıyla döndürülen ve akıllı güvenlik sistemleriyle donatılarak enerji tasarrufunun yanı sıra insan geçişlerindeki güvenliği sağlayan en kullanışlı ürünlerdir.

Bahçe Kapısı Motoru

Oldukça şık tasarımı ve kullanım alanı giderek genişleyen seksiyonel garaj kapısı, çoğu yerde gördüğünüz tavana doğru açılan kapı modelidir. Yukarı doğru hareketi elle manuel şekilde yapılabildiği gibi bir motor yardımı ile de yapılabilir. Motor yardımı ile açılabilen  seksiyonel garaj kapısı otomatik nitelikli olmakta ve uzaktan kumanda ile açılabilmektedir. Böylece aracınızla gelirken garaj kapınızı açmanız mümkün olabilmektedir.

Arabic AR English EN French FR German DE Italian IT Russian RU Spanish ES Turkish TR