Konut, Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Konut Sistemleri

Kollu Bariyer

Kamuya açık yada özel park alanlarında, özel konut yada site girişlerinde araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa bariyerler en ideal çözğmlerdir.

Yangın Kapısı

Yangına dayanıklı kapılar uluslararası akredite labaratuvarlarda EN normlarına göre test edilmiş ve ilgili yangına dayanıklılık süresi için sertifikalandırılmıştır. 60 ve 120 dk süre ile yangınadayanıklı modelleri vardır. 

Yana Kayar Kapı Motoru

Bu sistemler kapama bazında maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır. Engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararları önlemek için hareketi durdurur ve tersine çevirir. 

Dairesel Kapı Motoru

Dairesel kapılar, sıradan kapılar gibi bir destek noktası üzerinde dönüş yaparak çalışırlar. Giriş kapıları genellikle içe doğru açılır ve bu sebeple iç cephede kapının dönüş yapabileceği uygun bir alan bulunması gerekir. 

Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri

A HD Kamera Sistemleri

Box Kamera Sistemleri

Speed Dome Kamera

Ip kameralar görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden bilgilere ulaşmalarını sağlayan kameralardır. 

A HD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. A HD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafından işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. 

Tercih edilme nedeni değiştirilebilir lens özelliğidir. Box kameralarda, görüntülenmek istenilen bölgenin genişliği, uzaklığı ve konumuna göre lens değişimi yapılabilir.

CCTV kamera güvenlik sistemlerinde en gelişmiş özelliklere sahip kamera çeşididir. Kompakt speed dome kameralar iç/dış her ortamda çalışacak şekilde üretilmişlerdir. Özellikle yağmur, kar, dolu, buz, fırtına, güneş sıcaklık vb. tüm olumsuz hava şartlarında çalışmaya uygun en ileri seviye güvenlik kamerası grubundadır. 

Alarm Sistemleri

İnobayla Güvendesiniz

Kablolu Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Ev Güvenliği

Alarm Sistemlerinin Faydaları

Alarm sistemleri isminden de anlaşılacağı üzere evinizi, iş yerinizi hırsızlığa karşı korur ve bunun yanı sıra gelişmiş teknoloji ürünlerimizle hırsızlıpın dışında da pek çok koruma ve önlem sağlar.

Hırsızlık

Alarm sistemlerinin sireni, binanızın dışında belirgin bir şekilde durduğu için hırsızların son tercihi olursunuz. Bu sayede olası hırsızlık vakalarına karşı caydırıcı bir önlemde alırsınız. Hırsızlık girişimi durumunda alarm sisteminizin sireni devreye girerek çevreyi uyarır aynı anda 7/24 hizmet veren ALARM MERKEZİ’ne uyarı sinyaki gider, merkezimiz size POLİS’e bilgi verir. 

Ev Güvenliği

Alarm sistemleri sadece siz evde yokken hırsız için değil, evdeyken de kullanılabilecek bir sistemdir. Bu sayede gece ailenizle birlikte uyurken, yazın camlarınız açık otururken, eşiniz, çocuklarınız veya siz evde yalnızken kendinizi güvende hissetmek için istediğiniz zaman alarm sisteminizi EV GÜVENLİĞİNİZ için devreye alabilirsiniz. 

Yangın Alarmı

Alarm sistemleri, aynı zamanda can güvenliğiniz için yangın alarm sistemi olarak takacağınız YANGIN DUMAN DEDEKTÖRLERİ ile alarm sistemi kurulu olsun yada olmasın 7 gün 24 saat yangın alarm sistemi olarak çalışır. 

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Kolay ve Pratilk

Evinizde konfor anlayışının sınırlarını genişletecek basit ve pratik çözümler; geniş ürün yelpazesiyle garaj, endüstriyel kapı, panjur, bariyer, kepenk sistemleri ve alarm sistemleri İnoba’da…

Her yere uygun

Tüm İnoba ürünleri, her türlü bina inşaatı ve resterasyonu için uyumludur. Bu ürünler, her çeşit ev, ofis ve kamu binasında koordineli otomasyon sistemleri oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Konforlu

İnoba otomasyon sistemleri, evinizin yada gayrimenkulünüzün gerçek değerini yükseltir. İnoba ürünleri çevrede bulunan hiçbir şeye zarar vermeden modern binaların görselliğini geliştirecek ve gün içinde hayatı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Tek bir dokunuş

İnoba’nın sunduğu konforla garaj kapınızı açmak için yada tentelerinizi kapatmak için yağmur altında ıslanmazsınız. Kepenkleri açıp kapamak için bir odaya , bir kattan başka bir kata koşuşturmak zorunda kalmazsınız. Üstün konfor için ev/bina otomasyonunu sadece bir kumandadan gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli

İnoba Otomasyon Sistemleri, basit sistemlerin getirdiği risklerden uzak, size maksimum güvenlik ve hareket edebilme özgürlüğü sunacak şekilde tasarlanmıştır. Çocuklarınız güvenle bahçede oynayabilir, siz arabanızı hızlı ve güvenli bir şekilde park edebilir, evcil hayvanlarınızı sokaktaki tehlikelerden koruyabilirsiniz. Bu sistemler elektriklerin kesilmesi halinde dahi çalışmaya devam eder. İnoba ile her şeyin kapalı olduğundan ve korunduğundan emin olursunuz.

Yüksek kalite ve çok fonksiyon

kolay kullanım ve ekonomik

konforlu, güvenli, değer katar

tadilatsız, sorunsuz, montajsız

Akıllı Ev Otomasyonu

İnoba Otomasyon akıllı ev sistemi ile artık herşey mümkün. Eviniz yada yatırımınız (Projeniz) için konfor+güven+prestij istiyorsak tüm bunların tek bir çatı altında birleştiren çözümler sunan otomasyonumuzla mümkün. Akıllı ev otomasyonu görüntülü diyafon, kameralı güvenlik alarm, enerji tasarrufu ve bina kontrol sistemleri ile birlikte mükemmel çalışmak üzere entegre edilmiştir. Bu gelişmiş özellikler, size ve ailenize aydınlatmalarınız, perde ve panjurlarınızı, iklimlendirme sisteminizi, TV, DVD, uydu alıcısı, müzik sistemi ve tüm elektronik aletlerinizi tek bir dokunuşka kontrol etme fırsatı sunar. Akıllı kumandalar, cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi tüm ürünler ile uyumlu çalışabilen sistem “IR” ve “RF” cihazlarınızı aynı çatı altında toplar.

Arabic AR English EN French FR German DE Italian IT Russian RU Spanish ES Turkish TR