parallax background

Estetik, teknolojik, ergonomik ve uzun ömürlü. İşte İnoba'nın kısa tanımı

B iz Kimiz? İnoba Otomasyon, 2010 yılından itibaren dünyanın en kaliteli markaları ile çalışarak teknik bilgi, teknoloji ve kusursuz hizmet anlayışıyla birçok başarılı projeye imza atmıştır. Proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar uzman kadrosuyla "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" ilkesini benimseyerek kısa bir süre içerisinde sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmaktadır. Ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak "Gerçek kalite iyi hizmettir." anlayışı ile müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır. Ticaret merkezleri, kamu binaları, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, bankalar, fabrikalar, mağazalar gibi birçok mekanda güven veren kaliteli hizmet sunmaktadır.

M isyonumuz. Tüketicilere dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak, uzman ekibimizle kesintisiz, güvenilir, kaliteli hizmet vermektir. İnoba, ürünlerinin ve hizmetlerinin her zaman müşteri gerekliliklerini sağlayacak bir kalite politikasını kabul eder. Bu beyan, bu uygunluğu sağlamak için uygulanmakta olan kalite kontrol sistemini tanımlamaktadır.

Politikamız dahilindeki amaçlarımız açısından ISO 9001 ile uygun bir kalite sistemini kullanmaya kendimizi adamış durumdayız. Bu kalite politikası beyanı, organizasyonun tüm seviyelerindeki çalışanlarımız tarafından benimsenmektedir.

Arabic AR English EN French FR German DE Italian IT Russian RU Spanish ES Turkish TR