Güvenlik Bariyerleri

Yükleme Rampası

Mantar Bariyer

Road Blocker

Tuzaklar

Kaldırma silindirine güvenlik valfı, kamyon çarpmalarına karşı platik, takoz, ayak sıkıştırmalarını önleyici yan bayraklar, dilin kapalı iken kesmesini önleyecek dil desteği, rampa üzerinde kaymayı önleyici özel desenli saç tasarımı ile donatılmıştır.

Ledli mantar bariyer, son teknolojimizle hidrolik olarak üretilmektedir. Ledli Mantar Bariyerlerimiz özel kaplama, paslanmaz ve boyalı seçenekleri ile sunulmaktadır. Ürünün üzerinde birinci sınıf kaliteli ve dış unsurlardan etkilenmeyen yüksek lümenli led bulunmaktadır. 

En yüksek güvenlik ve fonksiyonel standartlarda üretilmiş olup, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına verebilecek düzeyde dizayn edilmiştir. Ürünün sağlamlığı IWA 14 N3D standartlarında İngiltere İnoba Merkezinde gerçekleştirilen 12 tonluk 80 km. hızla gelen kamyonla yapılan çarpışma testi sonucunda belgelendirilmiştir.

Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, suikast kapanı, 350 mm yüksekliğinde 20 mm kalınlığında ve 45derece açılı duran çelik bıçaklarıyla aracın alt kısmında büyük hasar verir ve aracın içeriye girmesini engeller geçit vermez.

Arabic AR English EN French FR German DE Italian IT Russian RU Spanish ES Turkish TR